bc038

BC038 is in 2021 ontstaan uit de Businessclub van Landstede Hammers. BC038 bevordert de zakelijke en persoonlijke contacten van haar deelnemers op een informele wijze en ondersteunt daarbij de sportieve ambities van Landstede Hammers.

Doelstelling
BC038 wil haar leden aan zich binden door kwalitatieve activiteiten te organiseren zonder dat dit te tijdrovend voor de zakelijke- en privé-agenda wordt. Bij deze evenementen wil BC038 een programma samenstellen met een aangename en informele sfeer en met voldoende gelegenheid om je met anderen te verbinden.

Stabiel fundament
BC038 werkt verder vanuit de lijn zoals deze al geruime tijd geleden is ingezet door Landstede Hammers. Goed georganiseerde netwerkmomenten rondom wedstrijden, bedrijfsbezoeken en gezamenlijke uitstapjes aan boeiende projecten of sportevenementen. Als lid van BC038 heb je toegang tot alle thuiswedstrijden van Landstede Hammers en ben je daarnaast welkom op tien side-events van BC038.  

Samen groeien
Meer dan ooit wil BC038 de leden betrekken in het programma en de verdere groei van de businessclub. Een aantal ondernemers zijn als gangmakers actief. Samen zijn ze verantwoordelijk voor de aanwas van nieuwe leden, het opstellen van het activiteitenprogramma en voor de communicatie met de leden. In de rol van gangmaker maken zij graag gebruik van de ideeën en het netwerk van andere leden.

Gangmakers BC038
Roos Blomenkamp => roos@bc038.nl
Peter van Gulik => peter@bc038.nl
Frank Geerlings => FrankG@bc038.nl
Frank Markerink => FrankM@bc038.nl
Matthias Odding => matthias@bc038.nl
Joost Morsink => joost@bc038.nl
Douwe Rijpkema => douwe@bc038.nl

Ledenlijst
De ledenlijst van BC038 bestaat uit een mooie, stabiele en zeker ook dynamische lijst van leden. BC038 streeft dan ook naar diversiteit in het ledenbestand en werkt niet met branche exclusiviteit. Bekijk de ledenlijst op de website: https://www.bc038.nl/onze-leden/

Meer informatie over het lidmaatschap
Meer informatie over de mogelijkheden van een lidmaatschap bij BC038 voor jouw bedrijf? Laat je gegevens achter, zodat één van de gangmakers contact met je op kan nemen!

 

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.

Privacy Settings saved!
Cookie-instellingen

Op deze website worden verschillende cookies gebruikt. We maken onderscheid tussen functionele, analytische en marketing-cookies. Je kunt zelf kiezen welke cookies wel en niet geplaatst mogen worden.


We meten bezoekers op onze website via Google Analytics, om onze website te verbeteren Het bijhouden van bezoekgedrag is geanonimiseerd en dus niet terug te leiden naar jouw persoon.
  • _ga
  • _gid
  • _gat


Liever niet
Accepteren