0
0
Subtotal:  0,00

Geen producten in de winkelwagen.

Hammers Veiling 2023

Deel dit bericht

Het is weer zo ver: het seizoen is geƫindigd en dat betekent dat we ook dit jaar weer een veiling zullen houden. Er worden bijzondere items geveild, zoals onder andere gesigneerde BNXT ballen, bekerfinale ballen, gesigneerde boeken, en natuurlijk onze speciale wedstrijdtenues.

Afgelopen jaar hebben de Hammers drie keer gespeeld in de speciale tenues. Gedurende de wedstrijden werd er aandacht gevraagd voor verschillende goede doelen, namelijk: Pink Ribbon in de strijd tegen borstkanker, Stichting Opkikker, en Special Olympics NL. Een deel van de opbrengst van de veiling gaat dan ook naar deze mooie stichtingen. De overige opbrengst gaat naar het Hammers Impact fonds, zodat we ook volgend jaar weer een verschil kunnen maken.

24-uurs Veiling
De veiling start op donderdag 25 mei om 21:30, en duurt precies 24 uur. Dat wil zeggen: op vrijdag 26 mei, om 21:30 uur sluit de veiling weer. Tot die tijd krijgt iedereen de kans om op zijn/haar favoriete items te bieden. De speciale wedstrijdtenues komen als complete set: top, broekje, Ć©n zelfs de roze sokken die erbij horen! Daarnaast worden er gesigneerde wedstrijdballen en minishirts (maat 122/128) geveild. Verder zijn er 25 gesigneerde boeken beschikbaar, genaamd ‘Game Changers’ (door Jacob Bergsma). Voor de boeken geldt een vaste prijs, en dus: op = op. Wil je deze graag bemachtigen, zorg dan dat je er snel bij bent!

Hoe doe ik mee?
Wil je graag op Ć©Ć©n of meerdere items bieden? Dat kan! Zorg ervoor dat je bent ingelogd op onze website, en klik op jouw favoriete item(s). Vervolgens zie je hoeveel er tot op dat moment al geboden is, en kun je ook zelf een bod plaatsen. Ben je op dat moment het hoogste bod, maar biedt iemand anders er weer overheen? Geen zorgen, je ontvangt hier dan een mailtje over. Je kan er dan altijd weer een bod overheen plaatsen.

Je kan hier vanaf vanavond bieden. Veel plezier en hopelijk bemachtig je je favoriete item(s)!

Wil je niets missen van Landstede Hammers?