Wedstrijden

19:30

Landstede Hammers vs BK Ventspils

Tickets: Tickets
20:00

Heroes Den Bosch VS Landstede Hammers

18:00

Egis Kormend vs Landstede Hammers

Tickets: Tickets
19:30

Landstede Hammers VS Apollo Amsterdam

Tickets: Tickets
19:30

Landstede Hammers vs Feyenoord Basketball

Tickets: Tickets
20:00

Aris Leeuwarden VS Landstede Hammers

14:00

Landstede Hammers VS Zorg en Zekerheid Leiden

14:30

Feyenoord Basketball vs Landstede Hammers

19:30

Donar VS Landstede Hammers

14:00

Landstede Hammers VS Heroes Den Bosch

20:00

Heroes Den Bosch VS Landstede Hammers

19:30

Landstede Hammers VS Basketbal Academie Limburg

19:30

Den Helder Suns VS Landstede Hammers

14:30

Feyenoord Basketball vs Landstede Hammers

19:30

Donar VS Landstede Hammers

19:30

Apollo Amsterdam vs Landstede Hammers

20:00

Basketbal Academie Limburg VS Landstede Hammers

20:00

Landstede Hammers VS Aris Leeuwarden

8092

Landstede Hammers vs Zorg en Zekerheid Leiden

Tickets: Verslag
8976

BC Kyiv Basket vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
9298

Zorg en Zekerheid Leiden VS Landstede Hammers

Tickets: Verslag
7288

Zorg en Zekerheid Leiden vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
6998

Landstede Hammers VS Donar

Tickets: Verslag
9094

Landstede Hammers vs Egis Kormend

Tickets: Verslag
48111

BC Virtus vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
7966

Landstede Hammers VS Apollo Amsterdam

Tickets: Verslag
11174

BK Ventspils vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
6877

Landstede Hammers vs BC Kyiv Basket

Tickets: Verslag
10363

Landstede Hammers VS Feyenoord Basketball

Tickets: Verslag
8957

Landstede Hammers VS Den Helder Suns

Tickets: Verslag
8894

Landstede Hammers vs Ironi Ness Ziona

Tickets: Verslag
8699

Aris Leeuwarden vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
67100

Kapfenberg Bulls vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
9275

Landstede Hammers VS Zorg en Zekerheid Leiden

Tickets: Verslag
7872

Landstede Hammers vs Keravnos

Tickets: Verslag
6289

Basketbal Academie Limburg VS Landstede Hammers

Tickets: Verslag
9290

Ironi Ness Ziona vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
8496

Apollo Amsterdam vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
8965

Landstede Hammers vs Kapfenberg Bulls

Tickets: Verslag
9380

Landstede Hammers VS Heroes Den Bosch

Tickets: Verslag
8885

Keravnos vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
10362

Landstede Hammers VS Aris Leeuwarden

Tickets: Verslag
7770

Landstede Hammers VS Donar

Tickets: Verslag
8273

Zorg en Zekerheid Leiden VS Landstede Hammers

Tickets: Verslag
7854

Landstede Hammers VS Basketbal Academie Limburg

Tickets: Verslag
7892

Den Helder Suns VS Landstede Hammers

Tickets: Verslag
7868

Landstede Hammers vs Zorg en Zekerheid Leiden

Tickets: Verslag

19:30

Landstede Hammers vs BK Ventspils

Tickets: Tickets
20:00

Heroes Den Bosch VS Landstede Hammers

18:00

Egis Kormend vs Landstede Hammers

Tickets: Tickets
19:30

Landstede Hammers VS Apollo Amsterdam

Tickets: Tickets
19:30

Landstede Hammers vs Feyenoord Basketball

Tickets: Tickets
20:00

Aris Leeuwarden VS Landstede Hammers

14:00

Landstede Hammers VS Zorg en Zekerheid Leiden

14:30

Feyenoord Basketball vs Landstede Hammers

19:30

Donar VS Landstede Hammers

14:00

Landstede Hammers VS Heroes Den Bosch

20:00

Heroes Den Bosch VS Landstede Hammers

19:30

Landstede Hammers VS Basketbal Academie Limburg

19:30

Den Helder Suns VS Landstede Hammers

14:30

Feyenoord Basketball vs Landstede Hammers

19:30

Donar VS Landstede Hammers

19:30

Apollo Amsterdam vs Landstede Hammers

20:00

Basketbal Academie Limburg VS Landstede Hammers

20:00

Landstede Hammers VS Aris Leeuwarden

8092

Landstede Hammers vs Zorg en Zekerheid Leiden

Tickets: Verslag
8976

BC Kyiv Basket vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
9298

Zorg en Zekerheid Leiden VS Landstede Hammers

Tickets: Verslag
7288

Zorg en Zekerheid Leiden vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
6998

Landstede Hammers VS Donar

Tickets: Verslag
9094

Landstede Hammers vs Egis Kormend

Tickets: Verslag
48111

BC Virtus vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
7966

Landstede Hammers VS Apollo Amsterdam

Tickets: Verslag
11174

BK Ventspils vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
6877

Landstede Hammers vs BC Kyiv Basket

Tickets: Verslag
10363

Landstede Hammers VS Feyenoord Basketball

Tickets: Verslag
8957

Landstede Hammers VS Den Helder Suns

Tickets: Verslag
8894

Landstede Hammers vs Ironi Ness Ziona

Tickets: Verslag
8699

Aris Leeuwarden vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
67100

Kapfenberg Bulls vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
9275

Landstede Hammers VS Zorg en Zekerheid Leiden

Tickets: Verslag
7872

Landstede Hammers vs Keravnos

Tickets: Verslag
6289

Basketbal Academie Limburg VS Landstede Hammers

Tickets: Verslag
9290

Ironi Ness Ziona vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
8496

Apollo Amsterdam vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
8965

Landstede Hammers vs Kapfenberg Bulls

Tickets: Verslag
9380

Landstede Hammers VS Heroes Den Bosch

Tickets: Verslag
8885

Keravnos vs Landstede Hammers

Tickets: Verslag
10362

Landstede Hammers VS Aris Leeuwarden

Tickets: Verslag
7770

Landstede Hammers VS Donar

Tickets: Verslag
8273

Zorg en Zekerheid Leiden VS Landstede Hammers

Tickets: Verslag
7854

Landstede Hammers VS Basketbal Academie Limburg

Tickets: Verslag
7892

Den Helder Suns VS Landstede Hammers

Tickets: Verslag
7868

Landstede Hammers vs Zorg en Zekerheid Leiden

Tickets: Verslag

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Donar Groningen MSE 11728312
2Landstede Hammers MSE 11526221
3Heroes Den Bosch MSE 11624230
4Feyenoord Basketball MSE 1162067
5Zorg en Zekerheid Leiden MSE 1151841
6Basketbal Academie Limburg MSE 11812-222
7Den Helder SUNS MSE 1168-182
8Aris Leeuwarden MSE 1188-203
9APOLLO Amsterdam MSE 1174-264

Wij gebruiken cookies om u de beste online ervaring te bieden. Door akkoord te gaan, accepteert u het gebruik van cookies in overeenstemming met ons cookiebeleid.

Privacy Settings saved!
Cookie-instellingen

Op deze website worden verschillende cookies gebruikt. We maken onderscheid tussen functionele, analytische en marketing-cookies. Je kunt zelf kiezen welke cookies wel en niet geplaatst mogen worden.


We meten bezoekers op onze website via Google Analytics, om onze website te verbeteren Het bijhouden van bezoekgedrag is geanonimiseerd en dus niet terug te leiden naar jouw persoon.
  • _ga
  • _gid
  • _gat


Liever niet
Accepteren